Kategorie:

3 niezbędne kosmetyki do wykonania letniego makijażu

Letni makijaż nie musi być tak mocny, jak w inne pory roku. Gdy na dworze jest gorąco, wybierz naturalny, jasny wygląd. Aby wyglądał dobrze, ważne jest, aby dobrać odpowiedni makijaż do niekorzystnych warunków spowodowanych poceniem się i upałem. Produkt wiodący to produkt wodoodporny, który zabezpiecza przed rozmazywaniem i demakijażem w letnią pogodę. Dobrym pomysłem jest makijaż, który jest lekki i nie obciąża skóry.

Lekki podkład lub krem CC

Gdy na dworze jest ciepło, warto dać swojej skórze odrobinę wytchnienia od mocno kryjącego podkładu. Sam podkład pięknie odbije pierwsze dłuższe promienie słońca, może piegi przebiją się tu i ówdzie i będzie wyglądać tak uroczo i świeżo! Jeśli masz przebarwienia na skórze i nie chcesz ich uwidaczniać, zawsze możesz użyć korektora, aby dać reszcie twarzy odrobinę wytchnienia. Doskonale w tym czasie sprawdzi się lekki podkład lub krem CC. Delikatnie zniweluje niedoskonałości  i poprawi wygląd naszej skóry. Hurtownia kosmetyków posiada bogatą ofertę podkładów, dlatego z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie.

Pomadka nawilżająca usta

Lato powoduje wysychanie wrażliwej skóry ust. Wybierz intensywnie nawilżającą pomadkę do letniego wyglądu. Błyszczyk również by działał dobrze. Aby uzyskać naturalny, subtelny wygląd, wystarczy bezbarwna pomadka ochronna lub błyszczyk z połyskiem. Jeśli chcesz zaszaleć na wakacjach, nałóż na usta jasny, soczysty kolor w postaci lekkiej pomadki lub błyszczyka. Nie musisz używać ciężkiej wodoodpornej szminki i konturówki. Te makijaże są idealne na chłodniejsze miesiące, kiedy zależy Ci na perfekcyjnym, wyrafinowanym wyglądzie ust.

Tusz do rzęs

Wodoodporny tusz doskonale sprawdza się w letnich warunkach. Dzięki ich stosowaniu będziesz mieć pewność, że makijaż nie pozostawi charakterystycznych cieni pod oczami ani nie osypie się na policzkach. Wodoodporny tusz do rzęs pozwoli Ci cieszyć się urokiem sportów wodnych, które chętnie uprawiasz podczas wakacji. W ostatnim czasie kolorowy tusz do rzęs znów stał się modny. Dzięki nim możesz pięknie podkreślić kolor tęczówki bez nakładania cieni.